Davetlere Göre Ayakkabı Seçimi

Şıklığın en önemli tamamlayıcısı olan abiye ayakkabı, birçoğumuz için başka bir tutkudur. Bir davete, nişana belki de kendi kına gecenize hazırlanırken giyeceğiniz elbise kadar, ayakkabı seçimi de çok önemlidir.
Doğru ayakkabı seçiminde elbisenizle olan uyum kadar, nerede ve nasıl bir davette giyeceğinizi de dikkate almalısınız. Şıklığı kadar konforlu olması da bütün geceyi çok daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır. İşte mükemmel uyumu yakalayacağınız, birbirinden şık ayakkabılar…

Düğün ve Nişan Davetleri

Rengini diğer aksesuarlarınızla uyumlu olarak seçeceğiniz gold rengi abiye ayakkabı ya da gümüş ışıltılı zarif ayakkabılar, ister uzun ister kısa, birçok farklı stildeki elbisenin şık tamamlayıcısı olacak.

Her Türlü Şık Davet

Bazen öyle ayakkabılar vardır ki en sade elbiseye bile farklı bir şıklık katar. Işıltılı taşlardan gelen mücevher etkisine sahip bu ince topuklu zarif ayakkabılar, elbisenizin en dikkat çekici aksesuarı olacak.

Yaz Davetlerinin Vazgeçilmezi

Şıklığına önem veren kadınların dolabının olmazsa olmaz ayakkabı modellerinden biri de bilekten bağlı, ince bantlı sade ayakkabılar. İster diz altı kalem model elbiseniz ile giyin, ister mezuniyetinizde mini elbiseniz ile kombinleyin. Abartısız şıklığı yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

472 Replies to “Davetlere Göre Ayakkabı Seçimi”

Leave a comment