Hakkımızda

Kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında yapılanan Gülden Gelinlik (https://guldengelinlik.com/), temel değerlerine olan bağlılığı ve tüm çalışanlarının bu değerleri benimsemesi ile bugüne ulaşmıştır.

Gülden Gelinlik, 20 yıllık bir Keşan (Bkz. İletişim) markasıdır. Gelinlik ve abiye alanında Keşan’ın bir numaralı markası konumunda olan marka bugün tüm dünyada tarz sahibi kadınlarla buluşuyor.

Gülden Gelinlik’te seçeceğiniz gelinlik modeli veya abiyelerin tümü, hangi tarzda olursa olsun kadınların büyüleyici görünmesi için tasarlanıyor. Gelinlik modelleri ve abiye tasarımlarının yanı sıra, duvaktan pelerine, iç giyimden takı kesesine gelinlik aksesuarları anlamında çok geniş bir koleksiyonu da gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Düğün, nişan, mezuniyet, kına ve benzeri özel davetler için gece elbisesi, nişan ve nedime kıyafetleri, ayakkabı, çanta, aksesuar, hediyelik eşya ve çocuk kıyafetleri gibi tüm detaylara erişmek mümkün oluyor.

Gülden Gelinlik, Keşan’da ilk mağazasını Kasım 2010 yılında açtı. Bugün Malkara, Uzunköprü’de toplam 3 mağazasıyla hizmet veriyor. Marka her geçen gün mağazalarının sayısını artırmayı sürdürüyor.

Gülden Gelinlik’de en şık tasarımlar, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikleriyle öne çıkan gelinlik koleksiyonu ve abiye modelleri, kadınlara hızlı servis prensibi ve uygun fiyatlarla sunuluyor. Bu da, en özel günlere hazırlanırken, stilden ve kaliteden ödün vermeksizin modern kadınların yaşamına kolaylık katmak anlamına geliyor.

Misyonumuz

Gülden Gelinlik her yaştan, her vücut tipinden ve her zevkten kadına kendini özel hissettirecek, tüm kadınların tam da hayallerindeki gibi mükemmel görünmesini sağlayacak ışıltılı bir dünya sunuyor. Koleksiyonlarda hem klasik tercihlere, hem de dünyadaki en son trendlere dokunan yüzlerce farklı modele yer veriliyor.

Bugün Gülden Gelinlik sayesinde kadınlar, gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya hayallerindeki tasarımları en hızlı şekilde ve uygun fiyatlarla gardırobuna ekleyebiliyor.