Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada aklınıza takılabilecek soruların yanıtları bulunmaktadır. Müşteri tarafında sıkça sorulan sorulara göre düzenlenmiştir.

Gülden Gelinlik Ne Zamandan Beri Hizmet Vermektedir?

Gülden Gelinlik, Kasım 2010 senesinden beri Keşan’da hizmet veren köklü bir gelinlik ve abiye mağazasıdır. Gösterdiği başarı ve sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde bugün Gülden Gelinlik’in Malkara ve Uzunköprü dahil olmak üzere üç mağazası bulunmaktadır. (Bkz. Hakkımızda)

Gülden Gelinlik Mağazasında Neler Bulabilirim?

Gülden Gelinlik, gelinlik modelleri ve abiye tasarımları ile birlikte iç giyim, duvak, pelerin, gelinlik aksesuarları ve takı kesesi benzeri düğünlerde kullanılabilecek ürün alternatiflerine sahiptir. Bunlara ek olarak nişan, kına, mezuniyet ve diğer özel davetler için gece elbiseleri, nedimelere özel kıyafetler, çanta, aksesuar, ayakkabı, çocuk elbiseleri ve hediyelik eşya da bulmanız mümkündür.

Gülden Gelinlik’ten Nasıl Randevu Alırım?

Alanlarında deneyimli danışmanlarımızın tavsiyeleri eşliğinde alışveriş yapmak için Gülden Gelinlik’ten kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki formu doldurabilir ya da sağ alt tarafta bulunan Whatsapp işaretine tıklayarak ‘’Hemen İletişime Geç’’ seçeneği üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gülden Gelinlik Nerededir?

Gülden Gelinlik Keşan Şubesi, Keşan Belediyesi’nin arka tarafında ve Halkbank Keşan Şubesi yakınında konumlanır. Yol tarifi almak için sitemizin alt kısmında yer alan haritayı kullanabilir ya da direkt olarak Büyük Cami, İsmail Saraç Caddesi No:35 22800 Keşan / Edirne adresine gidebilirsiniz. (Bkz. İletişim sayfası)